Ankara Oto Kurtarma - Kısmet Oto Kurtarma

20 Yıllık Tecrübe

Araç Kurtarma, Çekici ve 7/24 Acil Yol Yardım hizmetlerimizle 20 Yıldır sektörde olan şirketimizin var oluş sebebi, halkımıza ve çalışanlarımıza yüksek kalitede hizmet sunmak ve onlarla kalıcı ilişkiler kurmaktır.

Uzun yıllar verdiğimiz hizmetlerimizde çağın gereksinimlerine uygun olarak son teknolojiyle donanımlı araç filomuzla pratik ve memnun kalacağınız bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Köklü bir kuruluş olarak verdiğimiz hizmetlerden sizler de memnun kalacaksınız.

Ne yapıyoruz

Yolda kaldığınız veya aracınızı bir başınıza bulunduğunuz yerden çıkaramadığınız anlarda Kısmet Oto Kurtarma  imdadınıza yetişecek. Her modelde  aracın kurtarma işlemini kolaylıkla sizler için gerçekleştiriyoruz. 

Misyonumuz

En kaliteli ve güvenilir hizmetle yola çıkan ekibimiz kısa süre içerisinde oto kurtarma işlemini başarı ile gerçekleştirerek güveninizi tazelemekte ve dilediğiniz yere aracınızın bırakılması sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

7/24 Bize Ulaşın

Acil Olarak Aracınızı Alalım

İstenilen Adrese Teslim Edelim